Alpha LingMind

Niewątpliwym jest fakt, że znajomość przynajmniej jednego języka obcego w dużym stopniu ułatwia życie. Pomimo najludniejszej populacji jaką są Chiny to w reszcie świata dominuje język angielski. Wiele zapożyczeń z tego języka pokazuje jak wiodącą formę pełni w ewolucji komunikacji w Europie i na Świecie. Wymóg swobodnego posługiwania lub przynajmniej komunikatywna forma języka angielskiego wszedł w standardy dobrze płatnego stanowiska na rynku pracy. Oprócz własnych przekonań, czy warto znać język angielski lub jakikolwiek inny język to z przyczyn  czysto materialnych opłaca się ten język znać. Nie każdy z nas jest jednak na tyle odważny aby uczestniczyć w programach dużych grup językowych i próbować rozwinąć swój skill w mówieniu czy pisaniu obcego języka. Z kolei druga część osób preferująca naukę w ciszy i samotności nie zawsze posiada tyle determinacji. Dotarcie do spodziewanych rezultatów może być zatem trudne.

Co zrobić i jakie są alternatywne metody nauki języka angielskiego? Alpha Lingmind to odpowiedź na to pytanie. Lenistwo to Twoja mocna strona? Świetnie, sprawdź teraz na jakiej zasadzie działa ta metoda…

Z biegiem czasu słówka mi się „ulatniają”

To jeden z częstszych argumentów słyszanych podczas weryfikacji poziomu języka obcego. Pomimo tego, że język angielski otacza nas wszędzie to bez dużej determinacji, zaangażowania ciężko jest wkuwać słówka. Godziny nauki i odpowiednie przygotowanie przestrzeni mózgowej to dwa podstawowe czynniki, które zazwyczaj są zaniedbywane. Nie od dziś wiadomo, że mózg odprężony to mózg aktywny, to naturalny zapisywalny dysk chłonny wiedzy. Podczas 8 godzinnego pobytu w pracy, kłopotach dnia codziennego ciężko mówić o efektywnej nauce i otwartym umyśle. Efekt placebo w postaci kilku zapamiętanych wyrażeń będzie szybko sprawdzony przy realnej próbie rozmowy na komunikatorze lub z realną osobą. Podczas takich prób słówka, stylistyka i gramatyka po prostu się ulatniają. Wracając do trzonu nauki… Naukę trzeba zacząć niejako od środka!

Przyswajaj wiedzę bez ograniczeń

To określenie opisujące najlepiej metodę wykorzystaną w kursie Alpha Lingmind. Dlaczego są takie duże możliwości? Sekret tkwi w opatentowanej 25minutowej jednostce lekcyjnej. Zaczyna się i kończy ona w bardzo niestandardowy sposób. Mianowicie – pierwsze 5 minut to tzw. rozgrzewka przed nauką, którą wspomagają specjalne dźwięki w tle oznaczone mianem binaural beats. Analogicznie do początku – ostatnie pięć minut to zapis efektów również przy zastosowaniu tego samego wzorca.

English Binaural System – bo tak nazywa się ta metoda to innowacyjny sposób, który ujrzał światło dzienne z końcem 2019 roku. Przeprowadzone badania w jednym z Bostońskich ośrodków badawczych jasno obrazują, że skuteczność nauki z produktami komplementarnymi to nawet 98%. Testy ilościowe zostały przeprowadzone wyłącznie na osobach, które albo wcale nie znały języka angielskiego, albo oznaczały swoje możliwości na poziomie średnim/średniozaawansowanym. Wyniki prezentuje poniższa tabela zbiorcza:

Grupa/efektyPrzyswajalność nowych słówŚredni wynik testu sprawdzającego każdy modułSubiektywna ocena poprawy znajomości języka
Grupa początkująca+ 67,5%8,8/10Bardzo dobra
Średniozaawansowani+82,1%9,2/10Celująca
Inny/alternatywna metoda+37%5,5/10Dobra

Gdzie subiektywna ocena poprawy znajomości języka była możliwa do wyboru z pośród: słaba/dobra/bardzo dobra/celująca.

Kiedy przyda mi się skuteczna nauka z Alpha Lingmind?

Komu, kiedy i dlaczego to trzy najwazniejsze pytania, na podstawie których opracowano sposób nauki Alpha Lingmind. Odpowiedzią na każdą z tych kwestii jest:

Alpha Lingmind, oparta jest o innowacyjną metodę English Binaural System (dudnienia synchroniczne) to skuteczny sposób nauki języka angielskiego dla każdej osoby, która nie zna nawet w najmniejszym stopniu języka, bądź posługuje się językiem angielskim w sposób podstawowy, ewentualnie średniozaawansowany. Kurs Alpha Lingmind to produkt wyrównujący szanse. Niezależnie od płci, wieku czy przynależności kulturowej dudnienia synchroniczne będą działać tak samo. Niezwykła skuteczność tej metody jest do osiągnięcia dzięki narządowi słuchu człowieka jakim jest ucho. To ono odpowiada za prawidłową rejestrację dźwięków i sterowania „nastrojem” mózgu człowieka.

Przekształcanie ujednoliconego dźwięku w postaci dudnień synchronicznych przekłada się na odprężenie i wytężoną aktywność mózgu podczas nauki. Alpha Lingmind daje możliwość skutecznej nauki każdemu, kto w swoim terminarzu znajdzie zaledwie 75minut tygodniowo. Pozytywne rekomendacje z wielu krajów Europy potwierdzają, że wiek, ani przeciwności losu nie są przeszkodą nie do przejścia. A kiedy przyda Ci się język angielski? Każdego dnia! Poszerz swoje horyzonty, nabierz odwagi mówienia, poznawaj świat, nowych ludzi a przede wszystkim podnieś swoje kwalifikacje, które bezpośrednio przełożą się na otrzymywane wynagrodzenie.

Alpha Lingmind – opinie

„Zaangażowanie, upór, determinacja i rozwieszanie wszędzie fiszek to nie dla mnie. Na szczęście znalazłam sposób nauki odpowiedni dla siebie. Jedynym gwarantem sukcesu jest tu systematyczność (proszę nie mylić z codziennością). Ciągłe uczenie się czegokolwiek na siłę też nigdy nie doprowadziło mnie na wyżyny. Alpha Lingmind to nauka zaledwie 3 razy w tygodniu. Nie jest długa, a zarazem jest przyjemna i skuteczna. Jestem w połowie tematów z drugiej płyty, już opanowałam blisko 3000 słów, których chętnie używam na różnych rozmowach np. messenger, whats up. Podświadoma przyjemna nauka z Alpha Lingmind to coś dla mnie.” – Sandra, lat 24.

Męska część wyraża się jasno…

Sam tekst w dzisiejszych czasach dość łatwo przetłumaczyć i rozumieć, ale wyrazić siebie to ciężka sprawa. Jąkanie się, ciągłe przerwy w mówieniu  – to nie wygląda dobrze. Pracuję w branży IT, język angielski to podstawa, mi udało osiągnąć się perfekcję dzięki Alpha Lingmind, a binaural beats słucham również w przypadkach innej nauki. To rewelacja! – Jeremy, lat 34

klienci nieco starci, również pozytywnie opiniują Alpha Lingmid:

Od niedawna zostałam babcią. Moje potomstwo blisko 10 lat już jest w Stanach Zjednoczonych i tam dobrze zarabia. Pamiętam, że ich droga tutaj nie była usłana różami, ale tam kilka osób pomogło im i stopniowo zaczęli uczyć się języka. Ich córeczka urodzona tam uczy się tylko języka angielskiego, z roku na rok mój kontakt z nią zacierał się z powodu bariery językowej. Jestem za stara i trochę za bardzo mi wstyd było chodzić na grupowe lekcje. Zakupiłam Alpha Lingmind i zaczęliśmy coraz częściej rozmawiać przez Skype. Moje dni mają więcej słońca, gdy mogę posłuchać co ma mi do powiedzenia kochana wnuczka.” – Janina, lat 63

Amerykańskie rekomendacje metody Alpha Lingmind

Od niedawna znany system dudnień synchronicznych, amerykańscy naukowcy wzięli pod lupę. Nauka wbrew pozorom prostego języka angielskiego jest dość specyficzna. Ciężko narodom europejskim wyplenić naleciałości bądź przyzwyczajenia ze swoich rodzimych alfabetów i gramatyki. To rodzi dość wiele komplikacji. Nauka języka angielskiego powinna być tak samo prosta jak jego praktyczne zastosowanie! Trzeba było wiec wynaleźć metodę, która pobudzać do działania będzie maksymalną ilość ośrodków poznawczych. Wynalazca kursu Alpha Lingmind posługujący się trójfazowością 5+15+5 zrobił to perfekcyjnie.

Nauka języka angielskiego za pomocą tej techniki to jak przeprowadzenie doskonałego treningu sprinterskiego. Robimy rozgrzewkę, otwarty na przyjmowanie nowej wiedzy mózg jest nasycany odpowiednią, intensywną dawką słownictwa i reguł a następnie proces ten jest utrwalany. Tak jak osiągnięcia najlepszych sportowców przed zawodami, tak klienci mogą realizować swoje pasje podróżnicze czy biznesowe z pomocą Alpha Lingmind.

To ważne:
Badania niezależnego ośrodka ECMP jasno ukazują wpływ znajomości języka obcego (na podstawie języka angielskiego) na rodzaj umowy i wysokość pensji. Europejskie Centrum Monitorowania Pracy jednoznacznie zdefiniowało, że istotnym atutem podczas rekrutacji w firmie jest średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego. Okazuje się, że nawet wysokie wykształcenie i duże doświadczenie nie wystarczą aby w zauważalny sposób wpłynąć na decyzję o zatrudnieniu, awansie czy podwyżce. W tym pierwszym podczas dobrej znajomości języka masz zielone światło i pierwszeństwo na światowych rynkach pracy.

Alpha Lingmind to trzyfazowa nauka języka angielskiego

Czas trwania kursu zależy od personalnych dyspozycji. Biorąc pod uwagę wyniki badań i przeciętne zaangażowanie producent określił zalecaną formę nauki:

 • Najskuteczniejszy czas odbytego całego kursu: 90 dni.
 • Przerobiony materiał: Wszystkie 36 lekcji (włącznie z lekcjami powtórzeniowymi).
 • Częstotliwość uczenia się w ciągu tygodnia: 3x po maksymalnie 25minut.

Co oznaczają poszczególne fazy nauki?

 • Pierwsza faza: oswojenie się z Binaural Beats z tłem muzyki relaksacyjnej. Ta faza potęguje właściwości odbierania bodźców przez mózg. Szybszy przekaz neutronowy ma spowodować większą koncentrację i świadomość przyjmowanych zagadnień. Wyżej wymienione dźwięki to specjalna częstotliwość, która wprowadza w stan odprężenia a następnie gotowości do podejmowanych działań. To 5 minutowa rozgrzewka zwana fazą „zanurzenia”. Każda płyta ma odpowiednio dopasowaną częstotliwość i rodzaj dźwięków do swojej listy tematów.
 • Druga faza: czynny proces nauki. Każda z 36 dostępnych lekcji jest nasączona gamą życiowych sytuacji. To nie tylko bezmyślne dukanie i powtarzanie nagranych sekwencji. Kurs powstał z myślą o jak najlepszym współczynniku przyswajalności. Ponadto daje poczucie pewności, czego rezultatem jest coraz śmielsza inicjacja dialogów. Odsłuchane nagrania to nie ścisłe zasady gramatyczne, a praktyczne formy języka angielskiego. W dużym ułatwieniu, większość ćwiczeń polegać będzie na imitacji rozmów z którymi będziesz mógł znaleźć się za granicą bądź w wielokulturowym środowisku. Kolejne tematy mają swoje historie, w które Ty musisz się włączyć i odnaleźć. Lektor Alpha Lingmind to nie bezduszny głos, a interlokutor, przez którego masz przyzwyczaić się do głosu osoby trzeciej.
 • Trzecia faza: czyli wyprowadzenie. To ostatnie 5 minut Twojego przyswajania materiału. Analogicznie do fazy „zanurzenia”, płynne wyjście odbywa się przy włączonych dźwiękach Binaural Beats. Dzięki aktywnemu odprężeniu to moment na zapamiętanie całej sekwencji zdań, dialogów i ćwiczeń.

Po raz kolejny…Dlaczego warto wykorzystać metodę Alpha Lingmind

Cały zapisany kurs to praca na bazie 1300 zdań. Zawarte one w każdej możliwej postaci czyli: pytania, odpowiedzi, forma dźwiękowa i pisemna. Uśredniając, statystycznie zdanie z Alpha Lingmind posiada 16 słów. 16 x 1300 słów to blisko 21.000 widzianych i słyszanych słów. Praktyczne słownictwo do swobodnej komunikacji za granicą ogranicza się zaledwie do 2000 jednostek. Zakończenie kursu wiąże się nie tylko ze świadomością dobrzej wykonanej pracy, ale również z ogromem przyswojonego materiału. Biorąc pod uwagę powtarzalność słów i mniejsze predyspozycje zapamiętywania niż 80% to i tak większość klientów będzie zdolna do prowadzenia rozbudowanej konwersacji w języku angielskim. Przeświadczenia i oczekiwania poparte będą suchymi liczbami w postaci poznanych słówek, a to w codziennym posługiwaniu się językiem angielskim jest najważniejsze!

Komponenty wchodzące w skład kursu

Płyty CD z kompendium wiedzy i formą nauki głosowej w postaci dialogów uzupełniających. Płyta to 12 zagadnień ułożonych pod kątem zaawansowania i hierarchii tematycznej. Dialogi i ćwiczenia głosowe są nagrane w formacie mp3. Kompendium wiedzy zawarte na płycie to popularny format pdf, który domyślnie otworzysz na każdym komputerze a nawet telefonie.

Szczegółowa specyfikacja kompendium w Alpha Lingmind:

 • Wstęp, zapoznanie się z metodą English Binaural System.
 • Szczegółowe przedstawienie całej treści kursu jaką otrzyma klient.
 • Przedstawienie najważniejszego zagadnienia, na którym swoje działanie opiera cały kurs, a mianowicie: Binaural Beats. Wytłumaczenie zasady działania.
 • Jasna instrukcja obsługi.
 • Kolejno ułożone przetłumaczone zwroty dialogów, które klient wykorzystuje w lekcjach.
 • płyta numer 1 zawiera 83 str. kompendium wiedzy, druga część 84 str., a trzecia aż 100 stron praktycznej wiedzy.

Element dodatkowy to LPB (Language Power Book) czyli książka uzupełniająca wiedzę z bieżącego przerabianego materiału. Format A5 o długości 48 stron. Treść wszystkich ćwiczeń i rozwiązań jest tylko i wyłącznie w języku angielskim. Kolejne etapy kursu są spójne i doskonale uzupełnione z praktycznymi ćwiczeniami zawartymi w Language Power Book. Większość zadań jest oparta o słyszane wcześniej dialogi.

Kliknij tutaj i pobierz listę tematów zawartych na płytach CD.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie kursu Alpha Lingmind

Jestem zdecydowany/zdecydowana na zakup, czy oprócz płyt są jeszcze jakieś ukryte płatności?
Nie, otrzymujesz pełny kurs języka angielskiego (3 płyty CD + książka). Nie ma ukrytych płatności ani dodatkowych subskrypcji.

Dla kogo przeznaczony jest kurs Alpha Lingmind? Nie znam kompletnie języka angielskiego.
Dla każdej osoby, która chce rozwinąć swoje umiejętności władania językiem angielskim a nigdy nie miała do tego talentu, czasu lub wystarczającej determinacji.

Ile czasu potrzeba na pierwsze efekty?
Pierwsza zauważalne efekty powinny być widoczne w mniej niż 14 dni systematycznego stosowania. Zalecany czas nauki to nie więcej, ani nie mniej niż 25min dziennie 3x w tygodniu. Wiele osób deklaruje, że widzą znaczną poprawę już po pierwszych lekcjach.

Nigdy nie miałem talentu do nauki języka. Czy Alpha Lingmind pomoże?
Z pewnością nigdy nie uczyłeś się efektywnie. Na poprawną, tradycyjną naukę składa się mnóstwo czynników. Począwszy od pory dnia, poprzez dyspozycję a nawet biometr. Jeśli jednak po wielu próbach nadal uważasz, że nie masz języka to Alpha Lingmind to coś zupełnie innego. Po pierwsze to metoda, która pobudza mózg do intensywnego odbioru, po drugie to przystępna forma nauki a po trzecie rekomendują ją użytkownicy z ponad 10 krajów Europy.

Jaka jest forma otrzymanego kursu?
Każdy klient dostaje zamówiony kurs w fizycznej formie. Bywa dodatkowe pytanie, dlaczego na nazwie poszczególnych płyt i elementów widnieje napis: „English Binaural System”? – jest to nazwa wykorzystywanej metody. Cały kurs to 3 płyty CD + książka, który oferowany jest pod nazwą Alpha Lingmind.

30 thoughts on “Alpha LingMind

 1. Zawsze byłem chyba zbyt leniwy, by dobrze nauczyć się języka angielskiego. Przez wszystkie lata szkoły zmuszałem się do jego nauki, ale nigdy jakoś specjalnie dobrze mi nie szło. Jakoś udało mi się przebrnąć przez lata szkoły, ale schody zaczęły się potem. Angielski był mi potrzebny w pracy, ale nie potrafiłem zbyt wiele powiedzieć w tym języku. Byłem na 2 kursach językowych, ale one nie przyniosły pożądanych efektów. Dopiero dzięki Alpha Lingmind udało mi się opanować angielski na tyle, że radzę sobie bez problemu w pracy. Nie wiem co by było, gdybym nie trafił na ten kurs, pewnie musiałbym zmienić pracę.

 2. No no wcześniej nie wiedziałam, ze są takie metody, chyba kupię kurs i spróbuję go na moich dzieciach, które mają problemy z przyswajaniem języków obcych

 3. Binaural beats stosowane w metodzie Alpha Lingmind to była dla mnie nowość. Nie słyszałam wcześniej o takiej formie nauki języków obcych, ale zaciekawiło mnie to na tyle, że postanowiłam kupić kurs i po prostu spróbować. Szybko zauważyłam pierwsze efekty i już po kilku tygodniach swobodnie śmigałam angielskim w towarzystwie. To działa i się opłaca!!!

 4. Alpha LingMind poleciła mi przyjaciółka z pracy. Dostałam propozycję awansu, ale to miało się wiązać z częstymi podróżami zagranicznymi i rozmowami z klientami. Strasznie się bałam, że mój angielski nie jest zbyt wystarczający, by podjąć to wyzwanie. Ale bardzo, bardzo chciałam się rozwijać no i więcej zarabiać. Pomógł mi właśnie ten kurs, który poprzez innowacyjną metodę nauki pozwala szybko i efektywnie zapamiętywać słowa i zdania. Szybko więc udoskonaliłam swoje językowe skile i dostałam ten awans! Bez tej nauki nie spełniłabym swojego marzenia

 5. O to chyba jakaś nowa metoda ten alpha lingmind z binaural beats. Chętnie spróbuję, bo zawsze łatwiej uczyło mi się przy muzyce. No ciekawe to jest, trzeba sprawdzić

 6. Świetny kurs! Nic nie przynosi takich efektów jak kilka lekcji w tygodniu, zaledwie po 25 min. Nie ma co uczyć się dziennie przez długie godziny, bo mózg i tak nie spamięta wszystkiego. A dzięki powtarzanym dźwiękom zapamiętuje się szybciej i o niebo łatwiej. Jak ktoś nie wierzy, to niech sam spróbuje i się przekona. Szkoda, że w naszych szkołach nie wykorzystują takich metod nauczania, dzieciaki szybciej uczyłyby się języków i innych rzeczy

 7. Nie sądziłam że tak szybko przyswoję tak dużą ilość słówek, ale można to zrobić J Bardzo podoba mi się ta metoda nauki. Jest prosta i przyjemna. Ja się nie męczę, mam czas na naukę anglika, mimo innych zajęć i pracy. To super rozwiązanie dla zabieganych tak jak ja J Gorąco polecam, bo naprawdę warto zainwestować w ten kurs i w siebie przede wszystkim!!!

 8. English Binaural System to dla mnie wielka nowość, poczytałam trochę i rzeczywiście piszą o tym dobrze, że super uczy i w ogóle. Może więc warto też wreszcie poprawić angielski z tym kursem? Czemu nie….;]

 9. Pamiętam jak w szkole uwzięła się na mnie nauczycielka od angielskiego…Pytała mnie co lekcję, a ja ze stresu nie potrafiłem nigdy poprawnie odpowiedzieć. Zapominałem słówka, nie mówiąc już o czasach, odmianie itd. Jakoś przechodziłem z klasy do klasy, ale ten angielski zawsze gdzieś miałem z tyłu głowy. Na studiach koszmar wrócił, bo trzeba było zdać jakiś język, a ja trafiłem do grupy właśnie z moim nieszczęsnym anglikiem. Tam kumpel polecił mi kurs Alpha Lingmind. Mówił, że z nim ze spokojem zdam egzamin z angielskiego, który zdać musiałem, żeby móc ukończyć studia. Kumpel miał rację, bo z tym innym niż wszystkie kursem, udało mi się szybko opanować język, bez stresu i wysłuchiwań nauczycieli, że nic nie potrafię. Egzamin z języka na studiach zdałem na piątkę, aż sam byłem w szoku. Dlatego teraz mogę z czystym sumieniem polecić kurs innym, którzy tak jak ja męczyli się z nauką i stresem, nie wierząc, że da radę się nauczyć angielskiego. To prostsze niż się wydaje J

 10. Właśnie szukam jakiegoś dobrego kursu z języka angielskiego, który rzeczywiście mnie czegoś nauczy, a nie tylko stracę na nim kasę. Byłam już na kilku kursach, takich indywidualnych i grupowych i wszędzie było podobnie, efekty były takie sobie. Straciłam kupę kasy na te kursy, nie mówiąc już o czasie….Teraz ostrożnie podochodzę do tematu kursów językowych, ale muszę wreszcie poprawić język, a sama nie dam rady. Moja ostatnia nadzieja w tej metodzie. Jak nie o na, to nic mi już chyba nie będzie w stanie pomóc…

 11. Niedawno straciłem całkiem fajną pracę. Zwolnili mnie niby z powodu zbyt słabego angielskiego. Zatrudnili kogoś innego na moje miejsce. Na początku byłem załamany, ale pomyślałem, że jak się w końcu nie nauczę tego angielskiego, to wszędzie będę przegrywał z innymi. Teraz każdy pracodawca wymaga znajomości języka obcego, takie czasy, taki rynek pracy. Zawziąłem się, trochę poszperałem w necie i znalazłem kurs Alpha Lingmind. Przeszedłem cały kurs i zacząłem poszukiwania nowej pracy. Byłem nawet na kilku rozmowach prowadzonych po angielsku. I udało się! Dostałem pracę, lepszą niż poprzednio, lepiej płatną Teraz wiem, że nie można się poddawać, bo są metody, które działają nawet na opornych uczniów 🙂

 12. dostałam kurs ALPHA LINGMIND w prezencie na urodziny, dopiero zaczęłam, ale jest całkiem spoko, szybko się uczę i oby tak dalej J zobaczymy jak będę mówić jak już skończę cały ten kurs, trzymajcie kciuki 😉

 13. Te specjalne dźwięki połączone z nauką angielskiego to strzał w dziesiątkę! Moja córka Maja za chiny nie chciała się uczyć, a teraz sama pamięta o lekcjach angielskiego. Zakup tego kursu to była najlepsza decyzja, bo wiem, że Mai przyda się język angielski, jak pójdzie w świat. Łatwiej jej będzie znaleźć dobrą pracę, a może nawet pojedzie na zagraniczne studia J Tak się cieszę, że zdecydowałam się kupić jej ten nowoczesny kurs językowy!

 14. Nie wiem co to binaural beats, ale chyba czas najwyższy się dokształcić, bo widzę, że nauka języków poszła mocno do przodu i zwykłe kursy odeszły do lamusa 😀

 15. O to jakaś nowość ten Alpha Lingmind…Ciekawe czy na serio tak szybko można się z nim nauczyć jak piszą, może też spróbuję…

 16. Kupiłam ten kurs razem z moją przyjaciółką. Spodobała mi się sama forma. Płyty to wygoda, można wszędzie słuchać i się uczyć angielskiego. Do tego jest jeszcze książka, a wszystko przemyślane i z zastosowaniem metody dudnienia synchronicznego. Takie coś to ja rozumiem, a nie nauka jak w szkołach, która przynosi marne efekty. Taki kurs to fajna sprawa, warto spróbować, bo język się zawsze przyda.

 17. Lubię odkrywać nowe metody nauki, także języków obcych. Zawsze warto doskonalić swoje umiejętności, także językowe, więc i ja spróbowałam uczyć się z kursem angielskiego Alpha LingMind J Efekty przyszły bardzo szybko, swobodniej komunikowałam się angielskim w pracy i na zagranicznych wyjazdach. Dzięki temu nawiązałam dużo nowych znajomości i już planuję kolejną podróż. Język dużo daje, a jak szybko się go uczysz, to wszystko staje się łatwiejsze J Kurs Alpha LingMind jest wart każdej ceny – żałuję, że wcześniej go nie odkryłam!

 18. Z językami zawsze było u mnie krucho…L Nie stać mnie było na korki czy prywatne lekcje z native speakerem. Dopiero gdy zacząłem pracować i stać mnie było na zakup jakiegoś kursu czy coś, padło na ALPHA LINGMIND. Przekonała mnie bardzo innowacyjna metoda, krótkie lekcje i sam czas trwania kursu – 90 dni. To było obiecujące – szybka i efektywna nauka, a potem pozostawało tylko ćwiczyć umiejętności w praktyce. Wyjechałem do Anglii do pracy, więc kurs przydał mi się jak nigdy wcześniej. Nie miałem problemu z mówieniem i pisaniem po angielsku, więc mogłem wszystko załatwić, od mieszkania, po formalności w nowej pracy.

 19. Nie wierzyłam w skuteczną naukę, a tu proszę – zaskoczenie 😀 Długo szukałam dobrego kursu do nauki języka obcego i udało mi się taki znaleźć 😀 Świetna jest ta metoda, najważniejsze że jest dla każdego, bez względu na wiek. Myślałam że po 40. Już niczego nowego się nie nauczę, a właśnie zaczęłam kurs angielskiego i jest bardzo zadowolona 🙂 Moje koleżanki już zastanawiają się nad zakupem tego cuda J Poleciłam im kurs i może niedługo razem będziemy mogły porozmawiać sobie po angielsku, każda pokaże co potrafi

 20. Moja siostra wyjechała do pracy za granicą i niedługo po niej ja też musiałam wybyć z kraju za chlebem. Nie znałam angielskiego, a wiedziałam, że bez niego mam marne szanse na w miarę dobrą pracę. No i jakoś trzeba było sobie poradzić w obcym kraju. Przed wyjazdem zainwestowałam w Alpha Lingmind i zaopatrzona w nowe umiejętności wyjechałam do pracy. Gdyby nie ten kurs i nauka angielskiego, chyba nie poradziłabym sobie tak daleko od domu. I nawet siostrze poleciłam kurs, by poprawiła swój angielski. Teraz zaczyna nową pracę, gdzie więcej płacą i ogólnie jest lepiej J Na razie jest nam tam dobrze, ale kto wie, może kiedyś wyjedziemy jeszcze gdzieś dalej, angielski już dobrze znamy, więc czemu nie?????

 21. Kurs angielskiego Alpha LingMind to według mnie najlepszy kurs dostępny na rynku! Poprawiłam swój język o klika poziomów i to w kilka tygodni. Lekcje z Alpha LingMind to doskonały trening dla mózgu. Szybko zapamiętujesz słówka i zwroty, wszystko ci się utrwala, przez co potem możesz swobodniej mówić w obcym języku. Proste i szybkie rozwiązanie, nawet dla tych, co wcześniej nie uczyły się angielskiego – warto spróbować – polecam!

 22. Moja córka już parę lat temu wyjechała do Irlandii. Tam poznała swojego narzeczonego, którego przywiozła kiedyś do Polski. Była bariera językowa, bo Tom nie zna polskiego, a ja z kolei angielskiego. Ta ich wizyta dała mi motywację, by nauczyć się angielskiego. Koleżanki z zaskoczeniem wysłuchiwały, że zaczęłam kurs, w dodatku taki inny, metodą English Binaural System. Koleżanki trochę się ze mnie podśmiewywały, ale jakie były zdziwione, kiedy gdy następnym razem odwiedziła mnie córa z narzeczonym – zaczęłam z nim rozmawiać – po angielsku! Niech więc nikt nie mówi, że na naukę języków jest za późno, bo z odpowiednią metodą można wszystko, a już na pewno szybko nauczyć się angielskiego, tak jak jak

 23. Sama nie wiem, czy to dobra opcja dla mnie…Jestem dość oporna w kwestii języków obcych, a angielski to już chyba najmniej lubię

 24. Pomocy! Potrzebuję pilnie super skutecznego i szybkiego kursu angielskiego. Szukałam na forach, grupach językowych i trafiłam na stronę z alpha lingmind. Jak to nie będzie działać, to nie wiem co pomoże mi podszkolić angielski, bo próbowałam już różnych metod nauki – bezskutecznie…Pomocy, bo mam niedługo pilny wyjazd i muszę szybko usprawnić swój angielski…

 25. Że też słuch tak pomaga w uczeniu się języka J Alpha Lingmind to najlepszy kurs nauki języka angielskiego dla kogoś jak ja, co nigdy wcześniej się go nie uczył. Chciałam coś zmienić w swoim życiu, padło na pracę, a do tego potrzebny był język, nawet podstawowy poziom. Z kursem Alpha Lingmind nauka poszła gładko, udało mi się osiągnąć nawet lepszy poziom niż myślałam J Uczę się dalej, bo chcę być jeszcze lepsza. Pracę już zmieniłam i mam nawet szansę na awans, także jest dobrze! Wreszcie wszystko zaczęło się jakoś układać

 26. Dziewczyna siadła mi na ambicje, że mój angielski jest słaby i wszędzie jak gdzieś jedziemy, to ona zawsze musi rozmawiać i załatwiać wszystko. Chciałem jej pokazać, że mogę poprawić język i też wykazać się w podróży. W tajemnicy kupiłem kurs Alpha

Leave a Comment